Image

Навчальні авторські онлайн-курси

Навчання

Image

Сфера створення краси багата на бренди косметики, як зрозуміти, що з величезного асортименту виявиться ефективним продуктом преміум рівня, а що просто модною дорогою "пустушкою", яка працює так само, як пересічний склад у нижніх цінових сегментах?

Майстри, які пройшли навчання в Академії косметичної хімії, знають, що визначати корисність та реальну вартість косметики для волосся та шкіри можна легко та швидко, за складом елементів, які вказані на етикетці. Уніфіковані описи цих компонентів використовуються у всьому світі і згруповані у Міжнародній номенклатурі косметичних інгредієнтів, в оригіналі - International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, або коротко INCI. Цей список містить унікальні ідентифікатори всіх дозволених до використання в косметиці речовин.

Студенти, які вивчили косметичну хімію, завжди зможуть прочитати інформацію на етикетці, зрозуміти, наскільки вона об'єктивна, зможуть не тільки зробити оптимальну покупку, а також не тільки вибрати, але й грамотно застосувати препарати відповідно до типу волосся, шкіри клієнта, уникнувши небажаних побічних ефектів і алергії.

З яких активів складається продукт, які властивості вони мають, як ці активи «працюватимуть» на волоссі різного ступеня ушкодження, для якого типу шкіри голови підходить той чи інший актив? На ці та ще багато інших не менш важливих питань відповідає косметична хімія. Косметика всього світу розмовляє мовою INCI. Не важливо якою мовою говорить майстер, технолог або менеджер з продажу – важливо вміти читати склад продукту на упаковці та прогнозувати його дію.

Як стати впізнаваним та затребуваним майстром, технологом чи просто ефективним менеджером із продажу косметики?

На всі ці питання і не лише можна отримати відповіді на навчальних курсах Академії.

Обрати курс:

1 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ ДЛЯ КОСМЕТОЛОГІВ

Стратегія догляду на основі активів косметичних засобів 

Курс у записі

 

2 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ ДЛЯ ПЕРУКАРІВ

START - Для майстрів-початківців

Курс у записі

 

3 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ ДЛЯ ПЕРУКАРІВ

PRO - Підвищення кваліфікації

Курс онлайн та в записі

 

4 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ ДЛЯ ПЕРУКАРІВ

EXPERT - Від Майстра до Технолога Бренду

Курс онлайн

 

5 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ ДЛЯ ПЕРУКАРІВ

BARBER - Особливості косметики для чоловіків

Курс у записі

 

6 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ ДЛЯ ПЕРУКАРІВ

RECONSTRUCTION & MODIFICATION

Реконструкції та Модифікації. Відновлення стрижня волосся. Протектори. Підкладки

Курс онлайн та в записі

 

7 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ. ПРОДАЖІ

Sales manager. HAIR

Курс у записі

 

8 КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ. ПРОДАЖІ

Sales manager. SKIN

Курс у записі

 

9  КОСМЕТИЧНА ХІМІЯ.  ТРИХОЛОГІЯ

Естетична трихологія. Реабілітолог «під ключ»

Курс онлайн

Вже готові розпочати навчання?

Навчання для команди продажів дистриб'юторів

Академія косметичної хімії Жанни Нікітіної пропонує системний підхід до створення конкурентних переваг бренду на основі професійного розбору хімічних інгредієнтів та механізмів дії косметичних засобів. Побудова єдиного інформаційного поля Майстер (Клієнт) – Технолог – Менеджер з продажів, яке спрямоване на створення у Клієнта єдиного образу бренда як ефективного інструмента для його роботи, відбудова від конкурентів та підвищення лояльності.

Детальніше про курс
Image
Image