Image

Жанна Нікітіна

Про мене

Image
Я бізнес-тренер, біохімік, біотехнолог, консультант із розвитку брендів.
Засновник Академії косметичної хімії.
У мене дві освіти – біотехнологія (я кандидат наук, працювала над створенням біологічно активних активів та продуктів на їх основі) та маркетинг.
Я більше 20-ти років працювала директором з маркетингу та СЕО в компаніях-лідерах ринку, створювала нові продукти та бренди та виводила їх на ринок.
Тому про ці дві області я знаю БАГАТО.
Image

І що я помітила – споживачі косметичних продуктів (і майстри та їхні клієнти) ДУЖЕ мало розуміють із чим мають справу, сліпо вірять у те, що написано на упаковці. А я, як маркетолог, знаю, що виробники часто лукавлять.

Виробництво косметики – це бізнес, а бізнес – це боротьба за прибуток, і цю боротьбу виграє точно не споживач. А як біохімік і біотехнолог я знаю, які властивості мають речовини у складі робочих формул. Коли створюється новий бренд – потрібна яскрава ідея, щоб привернути увагу на рівні ПРОДУКТУ.

Такою ідеєю може бути якийсь модний актив – олія бабасу, олія ему, геном кератинів, сигнальний пептид або стовбурові клітини. Модне слово. А ось скільки цього модного активу у складі, чи потрібен він там чи є він там взагалі, як цей актив потрапить у те місце у структурі волосся, де справді спрацює? Майстру не завжди зрозуміло. А для цього потрібно вміти читати склад продукту та розуміти з чим працюєш. І трохи розбиратися в біохімії волосся та шкіри голови.

Тому в мене і виникла ідея створити Академію косметичної хімії, великий освітній проект, головне завдання якого навчити майстрів, колористів, тритментологів, трихологів-естетистів, технологів брендів, менеджерів з продажу косметики розбиратися у складах та хімізмі всіх процесів у перукарській справі, косметології, догляді за нігтями рук та стоп.

Проект єдиний на ринку, тому що поєднує дві галузі – хімію та маркетинг. Маркетинг навчив мене ефективності. І завжди говорити мовою переваг клієнта. Ефективність - це відповідь на питання - Де і навіщо я застосую ці знання? Правильно, щоб заробляти гроші та розвиватися, як профі.

У мене у цьому проекті дві цілі. Перша – вищого рівня – допомогти вам збільшити свій дохід за рахунок якісних знань з косметичної хімії, а друга – тактична – дати професійні навички ефективної роботи з доглядовими продуктами – щоб ви навчилися прогнозувати властивості та результат дії продукту, просто подивившись на його склад і вибирали для своїх клієнтів лише правильні рішення.

0
років роботи у галузі
0
клієнтів, з якими працювала
0
тих, хто закінчив мої курси
Image
Image
Image

Контакти

Напишіть мені

Если у вас есть вопросы или комментарии, напишите мне через форму обратной связи.

Заповніть усі обов'язкові поля!
Заповніть усі обов'язкові поля!